ДОСТУПНО ПРО ПАРЛАМЕНТАРИЗМ

Проект «Доступно про парламентаризм» спрямований на підвищення рівня обізнаності молоді щодо системи парламентаризму в Україні, посилення комунікацій молоді  з народними депутатами.
Головна мета – підвищення рівня мотивації молоді (виборців) до участі у вирішенні соціально-економічних проблем громад, різних соціальних груп та держави зокрема, через залучення до співпраці з народними депутатами.

ОСНОВНІ ЗАЦІКАВЛЕНІ СТОРОНИ ТА ГРУПИ ВПЛИВУ

До реалізації нашого проекту запрошені народні депутати-мажоритарники з Волині, їхні помічники-консультанти. Представники команд парламентарів долучаться до навчання молоді (на основі кейсів) щодо роботи народного депутата, забезпечуватимуть консультаційну та у разі необхідності організаційну підтримку упродовж всієї тривалості проекту.

Окрім того, проект передбачає проведення серії «живих бібліотек» для молоді. Учасники заходу отримають можливість дізнатися про  роботу народних депутатів, парламентаризм безпосередньо від народних депутатів та їхніх команд.

Про актуальність  проекту свідчать і зацікавленість до участі у ньому членів громадського об’єднання «Молодіжна платформа»  та Студентської ради Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки(надані відповідні листи підтримки).

Ми отримали листи підтримки від народних депутатів Ірини Констанкевич та Ігоря Гузя.

 

ВІЗЬМИ УЧАСТЬ У ПРОЄКТІ
"ДОСТУПНО ПРО ПАРЛАМЕНТАРИЗМ"

Якщо ви молода людина, яка мешкає у Волинській області, хочете дізнатися про роботу народних депутатів, Верховної Ради, український парламентаризм, мрієте співпрацювати з народними депутатами, прагнете отримати теоретичні та практичні навички для впровадження якісних суспільних змін – подавайте заявки на навчання в рамках проєкту «Доступно про парламентаризм».

 
 

КОМАНДА ПРОЄКТУ

МАКСИМ’ЯК ОЛЬГА СЕРГІЇВНА

керівник проєкту

ІВАНКІВ ОЛЬГА ЯРОСЛАВІВНА

бухгалтер проєкту

КРАВЧУК ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ

тренер-експерт

МАХОВСЬКИЙ ОРЕСТ ГЕОРГІЙОВИЧ

тренер-експерт

ДЕМЧУК АНТОН МИХАЙЛОВИЧ

тренер-експерт

СОРОКОПУД ОРЕСТ МИКОЛАЙОВИЧ

Спеціаліст щодо роботи з молоддю

 

©2020 ГО Волинська правнича школа. Сайт создан на Wix.com